| poiuiyhvb a întrebat:

Cum o conving pe mama sa-mi cumpere o geanta si o pereche de pantofi? >:"

mersi:p [dau funda pentru cel mai bun motiv :p]

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Ce ar fi sa te apropii mai mult de ea? sa petreci cat mai mult timp cu ea... o sa castigi, sigur! big grin

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Poarta-te frumos in fiecare zi, ca sa nu dea de banuit ca o faci numai pentru a obtine ceva si dupa vreo saptamana roag-o sa ti le cumpere, promitandu-i ca o lasi si pe ea sa o ia intr-o zi la serviciu laughing (desigur, daca i se potriveste si ei geanta respectiva.) Eu asa am facut si a fost de-acord. Sau alta varianta ar fi sa iti strangi tu singura banii pe care ti-i da ea pe parcurs pentru alte chestii.

| DiAnne_8069 a răspuns:

Ascult-o; ajut-o, poarta-te frumos...