| anonim_4396 a întrebat:

Cum o pot face pe mama sa imi ia skate de craciun? mentionez ca tata este de acord. funda

3 răspunsuri:
| angelsaredickswithwings a răspuns:

Cat doamne poate sa coste un skate D:

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Daca tatal tau e de acord iar mama nu atunci iti iei un skateboard pe jumatate big grin

| z3k0 a răspuns:

Off topic :Mama ta vrea ce-i mai bun pentru tine, si daca ea crede ca asta este riscant pentru sanatatea ta, nu ar trebui sa ii ignori decizia.

on topic: roag-o frumos, dar nu exagera. Arata-i ca nu e asa riscant, cel putin la nivelul in care faci tu skating.