| didux a întrebat:

Cum o sa fie prima zi de liceu? povesti. ti si voi din experienta voastra. ca mie cam frica.,.

3 răspunsuri:
| anamisis a răspuns:

Cum sa fie...GROAZNICA laughing Glumesc o sa fie faina o sa ai multe emotii cu sufletu la gura o sa fii curioasa de cum arata colegii tai de diriga ta etc. O sa faci cunostiinta prima data cu colegii de clasa posibil sa dai peste fete cu nasu pe sus sau fete rusinoase asa la fel si cu baietii.
E bine sa te imprietenesti sa fi comunicativa dar sa nu crezi ca prieteniile astea o sa dureze pana la sfarsit.In fine tu te duci acolo sa inveti nu ai cum sa legi prietenii cu toti...
Bafta multa si fara emotii(cel putin sa ni ti se vadatongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu te ratacesti in liceu cum am facut eu in prima zi si am intarziat cand diriga ne dadea oraru laughing

| didux explică:

Mersi mult pentru sfaturi