| anonim_4396 a întrebat:

Cum percepeti voi o fata cuminte in zilele noastre? raspunsuri sincere.Va rog doar de la baieti.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Merge la munca, are putine contacte amicale, nu iese la discoteca si nu se leaga de tipi care vor sa se culce cu ea, nu doreste sa fie pe bani sau avere cu un tip, de obicei nu prea iese afara si/sau are doar o prietena, nu bea si nu fumeaza ultima calitate a ei (a avut doar o relatie amoroasa cu un individ daca s-a culcat cu 2 sau mai multi avand o relatie stabila cu ei nu pot sa ii zic fata cuminte ci curva).

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| SyndicateX a răspuns:

O fata cuminte este o fata desteapta care stie sa aiba grija de demnitatea ei, care stie sa nu se lase prostita de baieti, care stie ca cel mai important pentru o femeie este sa isi creeze o imagine buna.

| InstinctKDZ a răspuns:

O fata cuminte trebuie sa vorbeasca destul de frumos nu injuraturi cacaturi dinastea...Sa fie modesta nu sa se laude la toata lumea "Ah ca vai ce frumoasa sunt" In privinta hainelor nu ar conta ca se imbraca de firma sau nu fiecare cu cei place si mai exista si haine la moda acum deci n-am nimic impotriva cu asta. Altceva tatuajul la o fata numai suport eu laughing Ori esti fata ori baiat pare ciudat. Sper ca te-am ajutat.Salutare!