| rebeca_5838 a întrebat:

CUm poot sa mi ridic saniisad? suuunt mari, sunt foarte lasaticrying((am 15 ani. A folosit cineva gelul pntru bust de la avon? este bun? FUNDA. Ajutati-masad

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Chestia e ca nu poti face nimic, in afara purtarii unui sutien sau sa faci putin sport!

Sanii mari sunt mereu lasatisad

| sellyyy a răspuns:

O prietena a mamei la luat si a zis ca e multumita de el.acum sincer nu stiu ce sa-ti zic.mai intereseaza-te intreaba-ti prietenii. dar eu zic ca incercarea moarte nare. dar depinde de alegerea tawinking... FUNDA?

| seila a răspuns:

Din pacate, nu poti sa iti ridici sani. Nu incerca gelul de la Avon nu e bun. Te asigur. Cel mai bine ar fi sa porti un sutien, care sa stea fix pe tine. Si sa incerci sa reduci consumul de paine.
Sper ca te-am ajutat :*

| Malii a răspuns:

O pritena de`a mea are aceeasi problema ca si tine si a folosit si ea acel gel dar a zis ca nu au fost rezultate prea favorabile.
Deci cel mai bine ar fi sa iti cumperi un sutien, se vor ridica si estetic va arata bine.