| 5SOS a întrebat:

Cum pot afla ce voturi am? Adica sa vad la ce raspunsuri am voturi stupide? Nu doar sa imi scrie ca am nu stiu cate voturi stupide. Dau funda+vot inteligent.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Exista doar o cale, dar te sfatuiesc sa o frecventezi daca ai rabdare [in caz de ai multe raspunsuri]caci va trebui sa iei fiecare raspuns in parte si sa vezi cu ce vot a fost votat. Stiu ca dureaza ceva dar e singura calehappy. Mult succes si o zi excelentahappy:* ^.^

1 răspuns:
| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Nu se poate... adica poti verifica toate raspunsurile pe care le-ai dat, dar nu se merita...asta vroiam sa stiu si eu ( dar multi dau voturi stupide, nu fiind ca raspunsule stupid, ci pentru ca, nu stiu, sa te oftice)

numai bine!