| Eduard1231234 a întrebat:

Cum pot afla cine mi-a dat block pe Facebook? Adica acea persoana mi-a dat block, si vreau sa vad cum o cheama ca i-am uitat numele ca sa o pot gasi.Cine ma ajuta va rog? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu prea poti afla
https://www.youtube.com/watch?v=SwI9kwKa4Ww

Un mod de a afla de fiecare data cand cineva te sterge din lista de prieteni sau isi dezactiveaza contul e sa iti adaugi o extensie la chrome, Facebook Unfriend Finder si vei fi mereu notificat insa numai dupa ce iti descarci aplicatia, nu poti afla ce s-a intamplat inainte.

| petitconseil a răspuns:

Ce rost are sa mai afli acum numele persoanei alea care te-a blocat? A avut un motiv sa-ti dea block, nu te mai consuma aiurea si degeaba.Crezi ca daca o gasesti te va debloca? Din moment ce te-a blocat prima oara, chiar si in caz ca te va debloca, exista mereu riscul sa te blocheze din nou.winking