| AntoniaRaluca a întrebat:

Cum pot afla cu ce zodie sunt compatibila?
Exista un tabel cu compatibilitatea intre zodii?
Daca da, care?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

O prostie mai mare ca asta inca nu am auzit! laughing Tu chiar crezi in asa ceva? Si daca vei intalni o persoana care-ti place nu te combini cu ea ca nu se potriveste zodia? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Patrick0Star a răspuns:

Uita-te pe site-uri gen, compatobilitatea zodiilor sau asa ceva. Sunt cateva aplicatii si pentu Facebook, sau daca vrei sa incerci si horoscopul chinezec, care mie mi se pare mai expresiv decat cel european. Incearca pe facebookwinking