| NicusorYo a întrebat:

Cum pot afla un cod de reincarcare? Cum au cei de la Orange si alte firme, program(numele acelui/acelor programe)
Spuneti-mi niste nume de la asemenea programe, va dau funditawinkingdaca reuseschappysa imi incarc telefonul.
Dar URGENThappy

1 răspuns:
| sCzKun a răspuns:

Asemenea programe nu exista, codurile de reincarcare sunt generate pe loc si au o perioada scurta de valabilitate.Trebuie sa ai noroc sa gasesti un cod la nimereala.Alta metoda nu estehappy