| lauboss a întrebat:

Cum pot agata o fata de 13 ani? Cine ma poate ajuta cu sfaturi si cateva replici? FUNDA pentru orice raspuns

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-ti cont pe Stardoll si fa-i cadouri...

Răspuns utilizator avertizat
| Grimster a răspuns:

Da-i un CD cu toate desenele ei preferate. A, stai. Voi sunteti generatia spalata pe creier care sufera din dragoste de la 12 ani si traiesc viata la maxim pe Facebook.

| ArianaB a răspuns:

Hei, lasă replicile. happy Nu folosesc la multe, mai ales dacă fata respectivă urăşte să fie abordată aşa. happy Nu iţi trebuie replici, arată-i prin fapte că o placi. De exemplu, fii cât mai drăguţ. big grin La 13 ani, cred că ar fi foarte cute să ii iei nişte ciocolată,hee hee sau chiar un trandafir, aşa o iei prin surprindere. Asta doar dacă ii plac tipii romantici, mă roghee hee dar important e că va fi surprinsă. Ia-o in braţe când ai ocazia, şi asta e super draguţ.batting eyelashes Şi fii atent la detalii, nu "agăţi" o fată cu replicile "smechere", poate doar te va considera cam prostuţ. In concluzie, demonstrează-i că o placi prin gesturile astea, nu prin nu ştiu ce declaraţii, serenade, replici sau alte prostii. happy Baftă, boy. big grin

| lauboss explică (pentru ArianaB):

Da dar sunt dragut si vorbesc destul de des cu ea cam in fiecare zi si nu prea pare interesata de mine plus ca nu e chiar asa de romantica ca sa fie impresionata ca-i duc flori sau ciocolata.Ce as putea face?