| alyvaly a întrebat:

Cum pot ajunge la dragonu rosu funda

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Buna alyvaly. Dragonul Rosu, este un hiper- magazin ne alimentar, care se afla la iesirea din capitala spre autostrada Soarelui, intrarea in orasul Voluntari. De la biserica Sfantul Gheorghe, care se afla la 50m de Universitate( in BUCURESTI ) iei tramvaiul 21 si mergi cu el pana la capat la iesirea din cartierul Colentina. Tramvaiul te lasa la o distanta de 100m de Dragonul Rosu. Succes.
nana happy

2 răspunsuri:
| xatsu a răspuns:

Sigur nu e ceva pe Metin? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna alyvaly. Dragonul Rosu este un hiper-magazin nealimentar la iesirea din Bucuresti spre orasul Voluntari. De la biserica Sfantul Gheorghe, care se afla in centrul capitalei, la 100m de Universitate, iei tramvaiul 21 si te lasa la 100m de Dragonul Rosul. Succes. happy
nana