| IvanAlexx1998 a întrebat:

Cum pot atrage atentia unei fete?

3 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Daca va cunoateti deja, ofera i flori, daca nu va cunoasteti fa cunostinta, cere i nr de tel, invit o undeva.Bafta!

| Zâmbett a răspuns:

Dacă nu vă cunoaşteţi îcearcă să faci cunoştinţă cu ea. Vorbeşte cu ea aflând mai multe despre cum este ca persoană, cei place să facă... Uşor uşor apoi ieşiţi împreună şi cu prrietenii voştrii pe afară mai schimbaţi nişte vorbe...fă gesturi mărunte care să o impresioneze şi care ştii că-i plac la un băiat. Dacă tu chiar o placi ia pas cu pas până va vrea ea să se intereseze cât mai mult de tine. Fi mai misterios, nu-i pune totul pe tavă, astfel va vrea şi ea să te cunoască cât mai bine.

| MogosanuAlexandru a răspuns:

1) Respecto
2)Nu vorbi inaintea ei
3)Scoat-o in oras
4)Platestei cina
5)Spune-i ca o iubesti
Sper ca te-am ajutat Fundaa?