| Mihaiii a întrebat:

Cum pot avea pe hi5 putine poze si foarte multe commeturi?big grin

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai iti pui tu putine poze big grin
si apoi iti faci multi prieteni si partea cea mai tare te rogi de fiecare in parte sa-ti lase comm de parca cu ce te-ar ajuta laughing

| Klara a răspuns:

Nu se mai poate chestia astalaughing Cand aveam haifaiv, prin 2008, daca stergeai o poza ramanea comu, dar acum nu mai e asahappy

| Butsilee a răspuns:

Pai trebuie sa ai multi prieteni pe hi5 care sunt draguti sa-ti dea comment ii mai rogi tu le zici ca le dai inapoi daca vrei thinking

| deea_1980 a răspuns:

Fa-ti multi prieteni, le dai u comentarii si ei le returneazawinking

| miauu a răspuns:

Avand prieteni care iti lasa comuri

| LCD a răspuns:

Poti avea o singura poza si 500 de comenturi.
Comenturi multe ai daca alti prieteni iti comenteaza poza.
Spune-le sa iti lase comenturi si asa achizitionezi tongue

| xdodolicix a răspuns:

Intrii pe forumuri si lasi hi5-ul tau, pe site-uri de socializare si lasi hi5-ul si asa lumea e curioasa si ai sanse sa primesti commentariiwinking dar hi5 nu mai e la moda. adica nu mai e asa frumos, poti incerca myspace sau facebook

| Alina_6897 a răspuns:

In niciun caz nu da massuri pe mess de genul "am o posa noua comm plzzzz:X:X" pentru ca majoritatea o sa te injure happy