| ioni2013 a întrebat:

Cum pot bloca pagina Facebook? ( Nu vreau sa mai functioneze pagina )

dau

1 răspuns:
| deadeutsa a răspuns:

Poate vrei să spui să o ştergi. Dai la foloseşte Facebook ca -numele paginii-. Apoi, la Panoul de administrare îi dai pe 'Editează pagina', iar undeva în josul săgeţii apare 'Modifică setările'. Dai click pe el. Îţi va apărea o pagină cu 'Vizibilitatea paginii', 'Restricţii de ţară', etc. Dai in josul paginii şi scrie cu un rând mai sus de 'Salvează modificările' scrie 'Şterge pagina: Şterge -numele paginii-' şi dai click acolo, apoi pe 'Salvează modificările'.
Sper că te-am ajutat.
O zi frumoasă!