| Geo_4096 a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat in zodia Rac?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Poti cuceri orice barbat, indiferent de zodie, cu feminitatea ta.
Fii tu insati si daca nu-i vei atrage atentia, nu se merita sa-ti bati capul cu el. happy

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-l servesti la restaurant cu rac fript.

| deleuandrei a răspuns:

Dai un rac si zi ca este zodia lui...laughinglaughinglaughing

| monyk a răspuns:

Buna, din cate stiu racii sunt foarte romantici si pun repede suflet intr-o relatie, racii sunt compatibili cu aproape toate zodiile, sunt foarte comunicativi, dornici de a cunoaste cat mai mult, deci il poti cuceri prin comunicare, naturalete si multa afectiunekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeti impreuna la pescuit!

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Zodiile astea. chiar nu inteleg.
Conteaza sau nu daca in zodie zice ca esti compatibil/a cu el/ea? eu nu prea cred. sunt niste prostii.

Poti sa il cuceresti, fi amuzanta, sociabila, naturala.
Nu te mai lua dupa zodii. tongue.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iei de mana si mergeti cu spatele. Va fi incantat.

| lisa_5170 a răspuns:

Eu sunt rac si prietenul meu este tot rac... dar a fost o simpla intamplare.chiar nu conteaza zodiile.
imprieteneste'te cu el daca nu sunteti f apropiati.arata'i ca il placi. da'i de inteles, arunca'i priviri dulcilaughing flirteaza cu el.si daca te place te va invita el undeva.sau poti sa ii spui chiar tu sa iesiti undeva si daca si el te place va actionahappy fi originala nu incerca sa te schimbi ca sa il impresionezi. succeshappy

nony
| nony a răspuns:

Dá-i fundita lu Bent0108.
O mica completare, cand mergeti cu spatele, sa vá uitati pe unde mergeti, ok. poate e vreo prapastie.cine stie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geo pentru Dumnezeu, nu stiu cati ani ai, dar lasa prostiile cu zodiile si cauta sa cunosti oamenii dupa comportament, vocabular, cultura preocupari.crezi ca a facut cineva reteyte de cucerit persoane pentru fiecare zodie in parte? am cunoscut atatea persoane si cunosc si la ora actuala dar nu stiu zodia nimanui.doar a celor din familie. si stii cat ma preocupa asta? ca pe soarecele de la siloz ca fata pisica greu.intelegi ca este o gluma. dar chestia cu zodiile este o aberatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nony
Daca imi da, iti dau si tie jumate. Desi nu prea cred ca se va intampla. laughing

| Silvia a răspuns:

. Dar eu stiu cum poti cucerii o fata racblushing.
E cineva interesat?batting eyelashes laughing

| delphigab9 a răspuns:

De aceea nici relatiile nu-si mai gasesc locul deoarece gandul omului se incarca cu absolut orice dar nu cu prietenie care s-a nascut de la inceput si va dainui vesnic. caut-o destul de bine iar cand o vei gasi s-o tii legata in lanturi ca este cea mai placuta si vei cuceri tot ce-ti vei dori

| fabiola a răspuns:

Cauta sa te regasesti intr-o zodie si nu sa te comporti cum scrie in zodie!

| Adwtsax a răspuns:

Http://209. 85. 129. 132/search? q=cache:hkV-d0gxwmAJ:...clnk&gl=ro

acceseaza linkul acesta. sigur te va ajuta. te pupic :*

| miha92_9353 a răspuns:

Este foarte usor sa-l iubesti pe barbatul Rac pentru sensibilitatea si simtul sau artistic, pentru subtilitatea si fantezia sa, dar e greu sa-i suporti nelinistile, frecventele si complicatele schimbari de stare sufleteasca, susceptibilitatea, santajul sentimental. Femeia de lânga el trebuie sa învete sa-i citeasca starea de spirit din semnale si atitudini: un bombanit morocanos poate însemna ca se simte respins si are nevoie de încurajare; daca devine cârcotas si certaret, înseamna ca se simte neapreciat si trebuie laudat; daca se lipeste de tine, înseamna ca are nevoie sa-l linistesti si trebuie sa-l mângâi.

| denisa_2911 a răspuns:

Sa nu fii falsa.Sa-i vorbesti frumos si sa nu minti.Si eu sunt rachappysi stiuhappy. Bafta. pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ei iubesc un baiat in zodia rac asa ca eu cred ca ar trebui sa incerci sai devi prietena iar apoi sai dai cateva semne ca iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce se potriveste cu rac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred sau nu o sa incerc sa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fostul meu prieten a fost rac, deci, cel mai bun sfat ar fi sa nu te iei dupa zodii, dar daca o faci ar trebui ca baiatul rac sa iti simta afectiunea si drcostea pentru el, fa in asa fel si demonstreazai :*big grin