| DropDead666 a întrebat:

Cum pot cucerii un baiat shmeker si rebel? pls ajutati-ma!:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Hmm...nu prea tin la o relatie acest gen d baieti
daca vrei sa cuceresti p unul din ei cred ca ar trebui sa fi atenta la mai multe chesti felul in care t imbraci, in care vb km tottongue
astia sunt km pretentiosi sh d obicei nu prea tin d o relatie
mai bine concentreaza ti atentia asupra unui baiat simplu, simpatic care poate sa iit ofere iubire sh care t poate iubii pentru ceea ce esti
si nu este nevoie sa t prefaci pentru asta

mult succes

20 răspunsuri:
| ioanaa a răspuns:

Fiind tu insati. Insa acum eu te intreb, asta iti doresti tu? Si ce inseamna pentru tine smecher si rebel? Adica, imaginea asta a lui e intr0un sens bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el s-a cucerit singur. tu ce sa mai cuceresti la el? spune-i direct ce vrei, el iti da, si daca te vorbeste Ii spui; fraiere sunt mai smechera decat tine, ai cazut la lat. te-ai aruncat ca leul si ai cazut ca musca.

| anonim a răspuns:

Tu vrei sa intrebi probabil, cum cuceresti un pitiponc? piti mica ce esti.big grinbig grinbig grin

| Wtf9000 a răspuns:

Coca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un coca? cum sa il cuceresti? iti cumperi toale din bazar si vorbesti aromana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce am senzatia ca esti baiat. Si in cazul asta iti plac baietii ca nu vrei sa cuceresti o fata? big grin

| beba a răspuns:

Nu te-as sfatui niic macar sa incerci pentru ca astia ''shmekeri'' te lasa cu buza umflata cand ti-e lumea mai draga...

| anida a răspuns:

Fi tu insati, nu incerca sa fi ceea ce nu esti pentru ca daca o sa ajungeti la o relatie isi va da seama cum esti tu de fapt.
beba scuze ca te contazic dar nu toti te lasa, eu stau cu un smecher de 3 ani si anul asta facem nunta, nu toti sunt asa daca te iubesc cu adevarat nu te vor lasa, pentru restul lumii vor ramane smecheri tot timpul dar pentru tine va ramane mereu omul care te iubeste, care are grija de tine si care te apara(de altfel cum sunt toti barbatii cu prietenele, nevestele lor)
intr-un fel ii bine sa ai un smecher langa tine (nu baietasi din astia care fac pe smecheri si de fapt sunt...nimeni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singuura metoda e sa-i arati ca chiar te doare-n prastie de el si sa te asiguri ca el vede ce vrei tu sa-i arati

| Wtf9000 a răspuns:

@anida Lol, felicitari... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo anida. asta e si povestea mea. cine te iubeste te iubeste si shmechereste...laughing). daca stiii sa-l aduci acasa e totul bine si multi ani fericiti veti avea...

| AllenTJ a răspuns:

Cauti pe google "b@1@t Shm3k3r" si o sa il cuceresti. WTF question is that?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca e shmecher atunci incerk sa fii si u asahappy poate ca asa te va observawinking

| ramona_5587 a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare si nici eu nu stiu ce sa fac...
momentan incerc sa fiu eu insa-mi si parca merge.
nu ma dau smechera dar ma bag si eu in seama asa incat sa ma observe si sa imi dea atentiehappy
incerc sa dau semne ca il plac...semne nu prea evidente.
asa poate va face el un pas...
asta poate te va ajutahappy
bafta >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest fel de baiat este mai q nasu pe sus o s afie atent q cine umbli si cum arati pe el asta il interezeaza... asa sunt multi... dar au fite... si u cred ca vrei sa fi q el sa fi mai remarcata k el are multi prieteni si chiesti din astea... dar oricine se schimba pana si un vagabont te poate iubii numai daca si u ti la el enorm de mult si ii arati asta depinde unora nu le pasa de chiestia asta. asa ca ai grija...mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut parte numai de dinastiahappy cat pare d complicat pe atat e de simplu.niciodata sa nu te arati prea interesata de unul, lor le place sa vaneze, nu sa fie vanati,, trebuie sa le starnesti interesul putin,, apoi lasa-i pe ei sa-si faca treaba,, lasa-te cucerita.intotdeauan o fata care pica mai greu e mai apreciata decat una care se lasa usor sau mai ales se oferasingurahappy sper ca ti-a folosit la cv sfatul meu,, pentru mai mte infor ma gasesti pe sweetly.girl pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca iti place de un baiat rebel ar trebui sa te porti cum se poarta el cu tine am 12 ani sunt din pf2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata mea eu stau cu un smecher de 1 an si pana acum mia aratat de multe ori ca am iubeste poate si atau face la fel numai ca tu nu vezi...nu incerca sa fiii fitoasa sau chestii de astea dar nici nu te tine dupa el ca o lipitoare lasa-l ca vine el la tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tot in situatia ta si sunt si la scoala cu el si in fie care pauza ies sa-l vad si a aflat ca mie imi place de el si cand ies iese si el si cand se uita la mine ma uit si eu la el si pana la urma cred ca si el ma place dar se da shmeker in fata mea ca sa nu imi dau seama ca ma place