| angel_7904 a întrebat:

Cum pot da downloadez sonerii polifonice de pe http://www.soneriipolifonice.ro/?

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Pot sa te ajut. sunt acolo niste linkuri dai click si iti apare "Descarca acest fisier " dai click si o salvezi. Bafta!

| Mwhahahaa a răspuns:

Dai click pe acea soneri polifonica pe care tu vrei s-o downloadezi, si scriebig grinescarca acest fisier, tu dai click acolo si dupa aceea alegi unde vrei sa bagi soneria respectivakiss

succeslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...de aici am mai luat si eu cateva... dai pe categoriile din stanga... dai pe titlul sunetului si dai "descarca acest fisier"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nici mie... dau click pe descarca acest fisier si nimic crying