| EvangelineDS a întrebat:

Cum pot descarca videoclupuri de pe youtube? cu pasi va rog urgent funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DOWNLOAD de pe Youtube in format mp3 http://www.hddownloader.com/index.php

Download de pe Youtube in format video http://www.youconvertit.com/OnlineVideo.aspx
La amandoua introduci URL-ul de la clipul pe care vrei sa-l descarci si clik pe download! E simplu! Trebuie sa alegi doar formatul: primul link este pentru mp3 si al doi lea este pentru video! Pe Youtube sub player cand dai clik pe ''distribuiti'' iti apare scris albastru URL_ul, pe acela il copiezi si te duci la unul din site-urile care ti le-am dat si il descarci! Succes!

2 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai scrie pe google youtube downloader free. salvezi programul apoi cauti pe google instructiuni cu video.dar e simplu dai copy la url-ul melodiei dorite apoi paste in casuta aia libera ( iti vei da seama unde.si scrie sus "paste" apoi download.

| DyDi a răspuns:

Cu ajutorul programului DownloadHelper.