| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot evita urmatoarea situatie:daca ar afla un baiat ca il iubesc spunandu-i eu ar putea fi surprins, sau sa nu ma placa si astfel sa imi vorbeasca urat pentru orice fac sau zic sau mai rau sa nu mai vorbeasca cu mine.credeti ca este posibil sa se intample asta si de ce credeti ca s-ar intampla asa ceva. Ajutati-ma

2 răspunsuri:
| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Poti apela la o prietena care sa te ajute! Roag'o sa vorbeasca cu el, sa vada ce pararere are despre tine!
Sau daca nu incearca sa intrii in vorba cu el, sa-l intrebi ce mai face etchappy.Nu cred ca te va jignii daca incerci.

| Isfnasdas a răspuns:

Nu sunt specialista in cazuri din astea, dar, incearca sa nu mai gandesti negativist si sa incerci sa-i spui asta..."Poate" ca se va intampla una din posibilitatile de mai sus dar este posibil ca si el sa te placa pe tinetongue vb. aia "Nu risti, nu castigi" Dar inainte, incearca sa vezi daca si el te place sau tine la tine...xD Sper ca te-am ajutat.