| rapforlife a întrebat:

Cum pot face bani pe net fara investitii?
nu neobux sau site-uri de genu' unde faci 1$ intr-o luna
Multumesc anticipat, dau funda daca e un site bun

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Toate aceste site-uri sunt in fapt niste tzepe, iar tinerii care cred ca poti face bani fara un job adevarat tind sa le creada. Poti insa sa joci poker online si sa iti faci un bankroll strict din turnee freeroll dar pentru aceea trebuie sa studiezi o perioada. In rest, toate site-urile astea cu click-uri..crede-ma, nu e nimic de capul lor. Nu merita.

| rapforlife explică (pentru TheAce):

Joc poker, dar nu prea fac bani, iar cum mi-i fac, castig ceva si pierd apoi tot

| TheAce a răspuns (pentru rapforlife):

Tocmai de aceea trebuie sa iti iei cateva luni in care sa studiezi. Nu poti sa faci bani din ceva la care nu te pricepi bine, e clar. Ia-ti 4-6 luni de studiu si apoi icnearca sa iti faci un bank-roll din turnee freeroll si nu juca pe site-urile astea gigant cen FullTilt sau Pokerstars, joaca pe Party sau Titan.

| rapforlife explică (pentru TheAce):

Pe titan am jucat, am castigat 4, 5$ dintr-un freeroll si mi-au zis sa imi pun bani pe cont ca sa mi-i ridic, sau ceva de genu' de aceea nu joc decat pe stars pentru ca daca fac centi aici, macar sunt sigur de ei