| necrutatorul a întrebat:

Cum pot face ca atunci cand cineva imi vizualizeaza profilul de hi5 sa inceapa sa cante muzica cand intri?(dau fundita)Cat mai detaliat plisss!

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Uite intra pe site-ul asta http://www.youtube-video-codes.com/, cauta-ti melodia apoi dai click pe melodie, dai "grap code" apoi bifezi casuta aia cu "autostart" si copiezi codul pe care ti-l da la hi5 tau intr-una din sectiunile alea ["despre mine" etc]daca nu stii ceva imi dai mie msj cu melodia care o vrei si iti dau eu codul.succes! fundita?

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Http://www.mixpod.com asta e cel mai usor de folosit cauta muzicaa ce vrei sa o pui apoi dai la urmatorul pas;))te dascurci tu doar:*