| doraz a întrebat:

Cum pot face ca atunci cand intru intr-un link sau sa-mi citesc mail-urile sa nu ma mai bage direct in internet explorer ci in mozilla? sper ca am fost suficient de explicita.

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu este recomandat sters internet explorer... poti sa faci cum a spus @experthost@si iti va mere:*

| ExpertHost a răspuns:

Intri in setari -> Advanced => General -> Bifeaza "Always check if Mozilla is my default browser" sau cam asa ceva. Il inchizi, il deschizi si te va intreba de default borwser -> Yes si gata. happy

| BarBye a răspuns:

Sterge internetul explorer si lasa doar mozilla