| Piisiiiii a întrebat:

Cum pot face ca la messenger sa nu imi mai arate cand vorbesc cu alte persoane asa: eu spun ceva si dupa daca mai spun ceva arata din nou numele meu. Eu vreau sa imi arate asa: cant spun ceva sa arate numele meu si dupa daca mai spun ceva sa nu mai arate. Stiu ca se poate fiindca am vazut la alte id-uri.

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Cănd vorbești cu cineva, dai click acolo unde scrii și apeși tasta 2. Apoi scrie de mai multe ori să vezi dacă apare cum vrei tu. Poți apăsa si tasta 3. Tot ceva gen va arăta.

1 răspuns:
| KiddaBăă a răspuns:

Apasă pe tasta 2.