| OanaSmile a întrebat:

Cum pot face ca un baiat sa ma bage in seama.? eu il plac pe el. dar el ma cam evita. nu stiu daca are prietena sau nu. el a aflat ca il plac. ps: intrebarea e a unei prietene.

Răspuns Câştigător
| ZuZiiii a răspuns:

Buna! Pai eu zic ca prietena ta ar trebui sa il salute cand il intalneste, si sa-l intrebe ce face. Nu are cum sa nu raspunda. Apoi mai gaseste si ea un subiect de discutie... ce ore are sau ce muzica ii place filme chestii din astea. Si daca tot o evita si atunci cand vorbeste cu el eu zic sa nu mai insiste. Sper ca te-am ajutat. Pa! :*