| PDM2000 a întrebat:

Cum pot face la messinger sa trimit la toti deodata acelasi mesaj?

12 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Click dreapta pe grupu' respectiv şi apoi selectezi "Broadcast an I.M. to this Group."

| Alice a răspuns:

Buna. apesi shift si pe contacte, dai click dreapta si dai send messagehappy

| Malphas a răspuns:

Clik dreapta pe numele grupului, click pe "broadcast an IM to this group", scrii mesajul şi confirmi. Baftă!

| louise a răspuns:

Pai te duci la friends... sau cum ti-ai editat tu si dai clik dreapta
"Broadcast an Im. " clic acolo si o sa-ti apara o fereastra in care scrii. dupa ce ai scris mesajul dai send si dureaza cateva secunde, funda big grin

| Piㄨㄨy a răspuns:

Selectezi toate persoanele la care vrei sa ajunga mesajul tinand apasat click stanga si miscand mouse-ul de la dreapta la stanga; dupa ce le-ai selectat dai click dreapta si alegi din obtiuni "Instant Message". Apoi scrii mesajul si dai "Send". fundita?happy:*

| LoveIsForFree a răspuns:

Heei.

Deci la messenger ai grupul "Friend".Dai click Stanga si iti apar 6 "Casute". Apesi pe "Broadcast an IM to this Group".Pe urma iti apare ceva si scrie acaolo. Dupa ce ai terminat apesi pe "Enter".Sii...Gatabig grin.
Succes:*. Byeewave.

| Andruska55 a răspuns:

Acela se numeste mass pai dai la actions apoi la send instant message apoi selectez toata lista si dai enter si trimiti sau ar fi mai simplu sa dai un enter in lista de mess cum vrei tuhappy

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Hei sus este un buton actions apesi pe el si apoi pe primul send instant message apesi pe primul odata si ti apasat pe shift si apoi dai pe ultimul tot apasat pe shift si apoi dai okwinking;* funda? -->?

| rossCopperman a răspuns:

Selectezi toata lista si dai click stanga si vezi ca iti apare istant mesage si dai acolo scrie ce vrei si dai send

| Rogzane a răspuns:

Selectezi toate persoanele din lista si click dreapta instant message

| draghicifaby a răspuns:

Dai click unde scrie cu negru Friend(prieteni, baietii fete cm ai tu) dai click dreapta si iti apare cu negru Broadcast am IM To the Grop dai click pe el si scrii ce mesaj vrei si se trminite la toata lista.tongue funda?big grin

| LoLLiPoP_2479 a răspuns:

Click pe action send instant message selectezi si dai send