| Alexandru_9419 a întrebat:

Cum pot face muschi mai repede am 13 ani... spuneti-mi aici daca nu dati add la alexrmxhot

Răspuns Câştigător
| EVILeu a răspuns:

La anii tai... iti recomand doar sa lasi PC-ul si du-te la joaca; mananca sanatos; fa niste flotari; genoflexiuni.winking

3 răspunsuri:
| Jullie_2542 a răspuns:

Du-te la sala.dar dureaza ceva.1-2 luni de zile sa faci ceva.dar crede-ma ca merita.baietii cu muschi sunt hot c:

| adriana_3818 a răspuns:

Mananca mult.alimente care contin proteine:mezeluri,carne(porc pui,peste)conserve de carne, mult lapte, multe oua si fa-ti un abonament la sala!happy

| EVILeu a răspuns:

Degeaba esti hot daca esti prostwinking