| lori_1556 a întrebat:

Cum pot face muschi rapid?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Antrenament.steroizii doar iti afecteaza sanatateawinking. Nu vrei un rezultat pe termen lung?

6 răspunsuri:
| liveincolors a răspuns:

Ca sa faci muschi repede, trebuie sa faci foarte multa gimnastica.
De la foarte multa gimnastica poti face intindere musculara.
Asa ca mai bine, ia-o treptat, si rezultatele o sa se vada in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga steroizi in tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac sala de 1 an... am ceva masa musculara... dar as vrea sa imi maresc masa musculara fara steroizi si chestii de astea. Daca stie cineva un °secret°, va rog sa imi raspundeti la mesaj.
Multumesc anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala fratioare, sau steroizi dar provoaca impotenta si mari probleme de sanatate+dependenta bft

| ThiPaRu a răspuns:

Cu un regim alimentar pentru cresterea masei musculare si antrenamente multe(5 zile pe saptamana)Si pentru a face cresterea masei si mai rapide poti alege:Foarte rapid si nesanatos cu steroizi, sanatos dar nu la fel de rapid cu proteine, si cel mai greu si cel mai sanatos sala fara nimic altceva decat o dieta alimentara pentru cresterea masei musculare.

| lori_1556 explică:

Fetele sunt mai puternice decat baieti?