| KidDw a întrebat:

Cum pot face o pagina si cu cat am mai mult vizualizari primesc bani? Multumesc. :* Funda love struck

Răspuns Câştigător
| CosminCicio a răspuns:

E foarte complicat... trebuie sa faci site + trebuie tu sa platesti multi euro/lei sa ti-l faci trebuie hot +domeniu.ro /.com/ net etc. iti trebuie baza de date + tema functionala + tema original + cont Google Adsense sau Adwards ei iti verifica siteul si ei o sa vada daca iti pun reclamele pe siteul tau primesti cam 20-50 centi pe click + trebuie sa ai cont in banca! sper ca te-am ajutat!

| KidDw explică (pentru CosminCicio):

Eu te intrebam. de exemplu sa vand ceva. cum vand alte fette bratari. thinking

1 răspuns: