| Alejandra_4382 a întrebat:

Cum pot face o poza intr-un videoclip? sa zicem de pe YouTube.Imi trebuie un program anume? PROMIT funditawinking

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna
Intri pe Yt, la ce poza vrei, dai pauza, dai full screen, apoi apesi butonul Print Screen de pe tastatura. Intri in Paint, daca nu ai alt editor de imagini si dai Paste. Apoi salvezi imaginea.

| Andrei233 a răspuns:

Ai pe tastatura un buton 'Print Screen',il apesi unde vrei sa faci poza,intri in paint,ai pe bara de sus 'Edit', dai 'Paste', iar dupa dai 'Save' happy

| Andreea028131 a răspuns:

Cand ajunge pe ecran imaginea pe care vrei sa o pozezi pui pauza la viodeoclip(indicat e sa fie pe tot ecranul) si apesi butonul de la tastatura pe care scrie Print Screen(e dupa f12). Si apoi te duci in Paint si dai paste si salvezi imaginea.

| uNKN0Wn a răspuns:

Da este.Se numeste PrintScreen big grin
Bft!