| spirt1 a întrebat:

Cum pot face rost de bani la varsta de 14 ani?

8 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Imparti pliante publicitare.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Pay poti sa iti ajuti parinti in casa si sa l ceri 3 lei dar ii cam nasol asa cevaoh go on

| Biiiiiia a răspuns:

Te poti face reprezentant Avon.Scoti niste bani si ai si reduceri maricele la unele produse.

| DelphhiN a răspuns:

Eu una...sunt reprezentant la lady`s si fac ceva banisori am facut pan acum 2 comenzi in total vreo 4 mil... j mi-a iesit km 150

| CudiDaKid a răspuns:

Pai bani de liceu happy

| regina a răspuns:

La varsta asta de la parinti sau daca iti ajuti cunoscuti cu ceva{plimbatul cainelui, sa stai cu un copil mai mic, sau la diverse treburi prin casa} alta metoda nu prea cred ca estehappy
baftakiss

| kryssumik a răspuns:

Poti sa iti iei un job pentru juniori, am aflat si eu de curand si nu mai am mult pana la 14 ani

| Grasu17sl a răspuns:

Cu vrajeala