| CǿǿkieCrisp a întrebat:

Cum pot face si eu o poveste ca asta? stiu sa folosesc movie maker am si cont http://www.youtube.com/watch?v=A95UXpw3R18&feature=relat ed ma refer la text la poveste :(
funda

2 răspunsuri:
| DuTzZeLiAn a răspuns:

Hmm aici depinde de starea ta. de ce iti vine pe moment... aici nu stiu ce sa zic. poti sa povestesti o intamplare fericita sau trista din viata ta happy ceva sentimental! pozele la fel le alegi dupa cea ce simti! Melodia : evanescence my immortal! Bft cu povestea happy
PS : incerca (winking ca sentimentele pe care le simti tu sa le transimti si celor care citesc \ vad \ asculta povestea ta!

| alex_8489 a răspuns:

Nu stiu