| HighDM a întrebat:

Cum pot face un baiat sa inteleaga ca il plac?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În niciun caz spunându-i asta direct în faţă, că s-ar putea să nu-şi dea seama.

| HighDM explică (pentru anonim_4396):

Dar cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HighDM):

Dă un anunţ în ziar, dar asigură-te că-l va vedea şi el.

| Alexandru0007 a răspuns:

Fii tu insuti.serios

| einenebun23 a răspuns:

Mergi la el si ii spui ca iti place de el si ai vrea sa ai cu el o relatie macar sa iti dea sansa sa incercati.

| herbil6 a răspuns:

Ii spui asta dar daca t-ie rusine pui pe altcineva sa o faca

| RamonR a răspuns:

Gesturi, vorbe dulci. Incearca sa gasesti lucruri comune, astfel vei putea forma o discutie cu el. Incearca sa-l intelegi si sa-i dai sentimentul ca poate fi deschis in fata ta. Astfel vei putea sa te apropii mai mult de el. Succes! happy

| Anonymous1234 a răspuns:

Te uiti in ochii lui, zambesti iti musti buzele etc. Daca se incurca, balbaie e al tau.