| FreeAndWild a întrebat:

Cum pot fura cu caine la barn buddy cand acesta are mancare? Stiam ceva cand apesi pe el si nu mai stiu ce dupa aceea. Dau fundita si votez folositor dar plizzzzzz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge. modificai data cu o zi inainte.

8 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

N-ai cum! Doar poti fura cand nu are nimic de mancare!

| alexutu001 a răspuns:

Buna imi pare rau sa te anunt dar nu se mai poate fura cand are cainele mancare s-au prins cei care au facut jocul de jmecherie era faza ca atunci cand erai in joc sa schimbi data de la pc cu o zi inainte si atunci puteai sa furi linistit dar acum nu mai merge. ceau:*

| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .

| Catalin_7971 a răspuns:

NU poti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa furi? ai inebunit? cum sa il furi, din magazin? si pe de alta parde vb prost. ce? cum? il furi? sincer nu-l fura! aloha! te-ai trezit pe bloc apoi ai cazut? ah ce vb pr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai timpu cu o zi inainte si asa cainele nu are de mancare si tu poti fura linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi trebuie sa apesi tab de mai multe ori pana cand ajungi acolo jos unde scrie ferma prietenilor si da Enter si iti vor aparea toate cele pe care le are vecinul tau in gradina mno sh da clik pe caine da pe ufma nu dai ok ca iti da eroare si nu mai poti fura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura cu caine