| Cccccccccccccorina a întrebat:

Cum pot fura la barn buddy, deoarece metoda cu TAB`ul nu mai merge sau merge rareori.In afara de recolta mai pot fura si altceva? Daca da cum si ce. Fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de recolta nu mai poti fura si alteceva!, ai dreptate metoda cu Tab'ul nu mai merge cei de la hi5 si-au dat seama din cauza reclamatilor primite de la cei care au caine pitbul,, aceea find nemultumiti!

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si plus ca prea multi stiau metota asta...si de asta s-a schimbat iar ...si pana o so aflam si pe asta noua si iar afla multi si tot se schimba pentru ca toti postati pe net cum se fura si tot prostu aflawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia sau ala care ai zis ca posteaza pe net pai daca nu s-ar posta nici uh nu ai de unde sa stiilaughing.)) asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fura eu cred ca ests alta smecherie mie imi tot fura este alta metoda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu noua metoda de furat la barn buddy.care o stiti sa imi dai add la oanna_fitzze.
Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic pe manusa dai tab pana vine pe planta lasi acolo manusa si dai enter pana iti apare ca ai furat o sa-ti apara ca te-a muscat cainele dar nu-i nimic apesi enter pana se fur iar dupa dai refres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze te rog mai poti explica odata exact ca am incercat si apare ca m-a muscat cainele dar nu imi furastraight facestraight face|...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am reusit doamne iit multumesc din tot sufletuu:*:*: esti o scumpa sau un scumptonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nici aceasta metoda nu mai mergestraight facestraight face...stiti alta metoda de a fura? va rog spuneti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai metoda cu tabul nu mai merge deci am vazut la un coment ca daca dai sa furi te musca cainele dai dar de mai multe ori si apoi fura dar nu mai merge nici asta ca nici mie numi fura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine! vreau sa fur de la barn buddy dar cu tab-ul nu mai merge... dreptunghiul galben la mine este mic si niodata nu apare nici pe fermele prietenilor si nici pe recolta va rog.raspuns plzzcryingcryingcryingcryingsadsadsadsadsadsadsadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S`o schimbat si aia cu muscatu oh go on Asta eelove struck Trebe sa gasim varianta noua straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda noua whistling deci dai p vecinu tau (nu conteaza dac are cainele de mancare sau nu e facuta planta ) schimbi data din bara de start si cainele va ramane fara mancare si planta va creste si veti putea fura daca nu ati inteles dj_faby_dj@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pls mai explica odata cum adica sa schimbi data? ca nu intelegstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Metoda noua whistling deci dai p vecinu tau (nu conteaza dac are cainele de mancare sau nu e facuta planta ) schimbi data din bara de start si cainele va ramane fara mancare si planta va creste si veti putea fura daca nu ati inteles dj_faby_dj@yahoo.com "
am incarcat dar nu merge. Ca iti da eroare la ferma

| anonim_1872 a răspuns:

Chiar merge super dar faza este ca trebuie furi o data si dupa aia refres si repeti faza de mai multe ori dar oricum merge mersi