| virusxxx112 a întrebat:

Cum pot instala windowsul fara cd, stick, sau usb.Am problema cu sunetul si nu merge nimic sau un program care da un repair.Am problema mare o luna de cand nu imi mai merge sunetu si disper imi vines a dau cu capulde pereti cand deschid pcul se aude melodia de inceput dar apoi nu mai merge nimic. ajutati-maaaaaaaaaa [error code:88780078 NullSoft output...].

Răspuns Câştigător
| Ianys a răspuns:

Daca folosesti XP, ai incercat sa faci o restaurare de sistem, la o data anterioara momentului cand a disparut sunetul?

1 răspuns:
| virusxxx112 explică:

De acum o luna.