| AlexSkillz19 a întrebat:

Cum pot modifica o nota in carnet, trecuta cu rosu sa nu se vada?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum...

| Ara997 a răspuns:

Daca e cu rosu in carnet, e medie -nu nota. mai bine spui ce medie ai si gata!
-daca te prind, pierzi increderea parintilor (ca de ei te feresti), se mia afla si pe la scoala etc.

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti modifici notele din carnet. Un coleg a făcut prostia asta, iar cand s-a aflat i-a fost scăzută nota la purtare. Asa ca eu zic ca nu merita

| Irinami21 a răspuns:

Nota cu rosu nu e teza? Daca vrei sa le schimbi pune-te pe invatat. Nu ai cum sa le falsifici, se observa. Daca nu vor observa parintii tai, sigur o sa observe profesoara si vei fii sanctionat.

| Temüügin a răspuns:

Prietene pune-te pe invatat si nu incerca sa modifici niciodata o nota deoarece vei fi prins si vei da de belea.