| RaduArama44 a întrebat:

Cum pot obține un mic venit pe net, neavând abilități profesionale?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Revinzi diverse obiecte, Youtube, blog, videochat, afacere prestari servicii online.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Vanzandu-ti jucariile sau obiectele pe care nu l mai folosesti.
Se poate face cu succes pe FB-ul ta, printre prieteni si cunsocuti, rugandu-i ca la randul lor sa share-uiasca postarea ta, poate cineva din prieteneiiprietenului tau, vor sa cumpere ce ai tu de vanzare.