| mimi2000mimi a întrebat:

Cum pot pasi pe podiumul de prezentare de pe stardoll? Dau funda!Numa nu imi spuneti "citeste regulamentul" sau "ce e stardoll" sau din astea!REPET:funda pentru primul raspuns ccalumea!

Răspuns Câştigător
| BiScUiTzEeL a răspuns:

Acolo unde iti apar camerele dai mai sus unde in camere inexistente si daca vrei sa-ti faci camere in plus, scrie pe un semn dreptunghiular become a super star si alte chestii! apesi pe dreptunghiul roz si trebuie sa dai nr de card, sau sa platesti in orice fel.ai acolo mai multe optiuni. dupa care devii super star si primesti 200 de stardollari.
sper ca te-am ajutat!

| mimi2000mimi explică (pentru BiScUiTzEeL):

Banuiesc ca daca ajung superstar pot pasi pe podium, nu? mersi.iti dau funda!

5 răspunsuri:
| BiScUiTzEeL a răspuns:

Trebuie sa fi in top si cea mai populara ca sa urci si trebuie sa ai haine misto. Funda?

| mimi2000mimi explică (pentru BiScUiTzEeL):

Bine...dar cum?
ca eu de curand m-am logat si intru rar si nu prea stiu cum sa fiu in top.ma poti ajuta? id-ul meu pe stardoll e mimi2000puppy.iti dau funda dupa urmatorul raspuns.pa! mersi oricum, dar te rog, ajuta-ma!

| RoxanaRzz a răspuns:

Deci chiar daca esti super star chiar daca nu esti poti sa pasesti pe podium... orice tinuta salvata in album este automat trimisa pe podium big grin

| adry2001 a răspuns (pentru RoxanaRzz):

Buna ma poti ajuta si pe mine cu ceva: cum pot sa salvez in album o tinuta? multumesc