| aleeee a întrebat:

Cum pot pune ce poza vreau ca aspect la hi5? Dau funda pentru raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| emasweetgirl a răspuns:

Poi dai la modifica aspectu. dai sus la creaza aspect pentru profil, selectezi, si vezi ca sunt trei coloane. tu trebuie sa o completezi pe aia de la pagina globala, scrii un nume sus sh dupa e floare la ureche. dupa ce ai terminat de completat pagina globala dai examinare sa vezi daca iti place cum a iesit, apoi dai return si salvare.si totu este gatawinking
apoi dai la aspecte create de mine si utilizare aspectwinking
sper sa iti fie de foloshappy

1 răspuns:
| elamit a răspuns:

Intri la fotogtafii alegi poza dorita pentru profil si undeva deasupra pozei tale scrie: fotografie proil dai pe ea si gata.succes.