| DoDo a întrebat:

Cum pot pune la yahoo ca`s idle? fundita

10 răspunsuri:
| pcosmina a răspuns:

Idle ti se pune daca nu folosesti calculatorul...

| deewskk a răspuns:

N poti pune.trebe intr-adevar sa fii iddle. si ca sa fii iddle trebuie sa nu ii la comp

| pcosmina a răspuns:

Idle ti se pune cand nu folosesti calculatorul un anumit timp

| Jessica a răspuns:

Dai sus in stanga la "Messenger", "Privacy Options" si setezi acolo dupa cate minute sa iti apara. Sau pur si simplu scrii la status.

| baaang a răspuns:

Nu mai misca mouse`ul 10 min...
sau cat iti este setat la messengerwinking

| Andrutsa15 a răspuns:

Deschizi messu' -> sus->Meesenger->preferences->privacy selectezi in timp vrei sa apara idle. desigur nu trebuie' sa pui mana pe mouse. de exemplu. cand pleci undeva in oras. pui idle. sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| katy a răspuns:

Ide; iti apare automat dupa ce pleci de la calculator si nu il folosesti, nu poti pune tu

| Iris96 a răspuns:

Te duci sus acolo unde scrie messenger dai acolo apoi alegi preferences dupa aia in stanga ai o lista dai unde scrie privacy si in dreapta trebuie sati apra pe undeva cate minute vrei sa stai pana sa-ti apara idle

| αℓє a răspuns:

Scrii Idle happy

| baaang a răspuns:

Intri acolo sus pe messenger.si dai la preferences apoi la privacy si acolo setezi la cate min dupa ce nu misti mouse'ul sa-ti apara ca esti idlewinking