| ramy4ever a întrebat:

Cum pot pune poza mea ca skin la hi5...:d funda.:X

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Http://hi5.com/friend/account/displayEditProfileSkin.do
1) Iti scrii numele (sus unde scrie name/nume)

2) Completezi la "pagina globala"
(adica dau click pe "Browse" si iti alegi o poza cu tine din PC)

3)Langa "Browse" apare o sageata albastra in sus. Dai click pe ea.(Deoarece cei de la hi5 verifica daca poza e adecvata profilului tau). Daca iti accepta poza iti va aprea o "bifa", daca nu accepta poza iti va aparea un " x rosu"

4) Dai click pe "Examinare" (e in josul paginii) Ca sa vezii cum arata poza ta pe profil, daca iti place cum a iesit sau nu.

5) Dupa ce ai vizualizat cum a iesit profilul dai pe "Return" (sus in dreapta )

6)Daca esti multumita dai pe "Salvare", daca nu esti multumita dai pe "Elimina imaginea" si iti alegi alta poza ca PAGINA GLOBALA.