| Indestructible44 a întrebat:

Cum pot pune poze pe siteul "We heart it" din calculatorul meu, nu din cele la care am dat like? Ajutorr! Este urgent!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Din calculatorul tau, adica din My Computer faci asa:
1. Intri pe site [si trebuie sa intri in contul tau]
2. In bara de sus iti apare o cruce roz
3. Dai click pe ea si iti va aparea "Incarca imaginea"
4. Dai click acolo apoi alegi fisierul unde este poza dorita sa o pui pe site si gata
O zi buna!:*

5 răspunsuri:
| CookieMtfk a răspuns:

Daca ai facebook, te inregistrezi cu el pe site. O sa iti apara bara aceea sus, unde si cauti tipul de poze pe care il vrei. Langa Search-ul ala, trebuie sa fie un plus, dai click pe el si apoi "Upload Image" big grin Apoi iti alegi poza pe care vrei sa o pui happy Funda?

| Indestructible44 explică:

Dar de pe telefon cum pot pune? la fel de urget

| CookieMtfk a răspuns (pentru Indestructible44):

Cei de la We heart it au site pentru telefon sau intri de pe google?

| Indestructible44 explică (pentru CookieMtfk):

Dada am program si pe telefon