| Krystinutza23 a întrebat:

Cum pot pune pozele de pe telefon, pe calculator? am cablu de date, dar nu stiu cum.
Va rog ajutati-ma.Multumesc anticipat!happy
Funda +vot

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Buna.intai bagi cablul usb in telefon si apoi in pc. te va intreba ce vrai sa faci, in general se numeste MEMORIE DE MASA(asta iti va aparea pe telefon si de acolo selectezi)apoi te duci in locul in care ai pozele dai copy, pe urma te duci in MY COMPUTER SI apare o lista daca nu ai nume la card iti va aparea ceva de genul removable dar daca ai nume dai click pe folder si unde vrei sa bagi pozele dai PASTE.succes

| WhatMeanLove a răspuns:

Uite asa:
-conectezi cablul de date la calculator(desigur sa fie si in telefon in acelasi timp)
-astepti putin si apoi dai clik pe My computer
-acolo vei vedea un spatiu numit Removabile disk(cred ca se numeste asa), oricum iti vei da seama care folder din my computer este
-sper ca ti-am fost de folos

| thescarletwitch a răspuns:

S-ar putea sa ai nevoie de drivere si un software. Daca nu le-ai primit cand ai achizitionat telefonul, poti sa le descarci de pe Internet, de obicei de pe pagina producatorului.

| dincolodestelle a răspuns:

Cu ajutorul unui Bluetooth.