| ana5629 a întrebat:

Cum pot să acopăr un semn de pe burtă atunci când merg la plajă? Nu-mi place cum arată și este și un pic ieșit în relief. Soluții?

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Praf cosmetic de culoarea pielii sau plasturi în culoarea pielii rezistenti la apa!

| Mada1920 a răspuns:

Te poti da cu fod de ten rezistent la apa, dar sa stii ca nu ar trebui sa te simti prost cu corpul tau indiferent de semnele pe care le ai

| Mada1920 a răspuns:

Te poti da cu fond de ten rezistent la apa, dar sa stii ca nu ar trebui sa te simti prost cu corpul tau indiferent de semnele pe care le ai