| Deea3 a întrebat:

Cum pot sa adaug ca prieten pe cineva? primul care raspunde funditsSsa promit!

Răspuns Câştigător
| ovy777 a răspuns:

Dai click pe numele lui sau intri la profilul lui si dai adauga prieten.

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Dai click pe numele utilizatorului si intri pe profilul lui. Sub poza, ai acolo " Adauga ca prieten" si "Trimitere mesaj". Si dai click pe "adauga ca prieten" si gata :*

| Roメette a răspuns:

Apasa pe profilul persoanei si ai acolo sub poza " Trimite mesaj " si " adauga ca prieten " -> Click pe " adauga ca prieten " si trebuie doar ca persoana sa accepte big grin Funda?