| Dee0tzaA a întrebat:

Cum pot sa aflu daca cineva mi-a dat ignor?

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Dai cautare pe google YAHOO DETECTOR si cauti un program de depistat care useri sunt pe invisible.Bagi id-ul si daca acolo scrie ca e online, iar la tine in lista nu apare online, atunci e clar.

| xxdd a răspuns:

Pai nu iti mai apare on. si ii iei idu` de cateva ori la verificat pe site`uri de imv. (http://www.ydetector.com/). si daca e de mai multe ori on si la tine nu apare e clar.

| Dee0tzaA explică:

Dar daca s-a pus pe invizibil doar la mine? alta metoda sa aflu nu este?big grin