| elenutzalove a întrebat:

Cum pot sa aflu daca cineva mi-a dat ignor pe mess?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Poti intra pe www.yahooinvisible.com. Tastezi acolo id-ul si daca apare online si tie iti apare offline atunci stii ca ai primit ignore. Daca insa persoana sta pe invisible tot timpul atunci nu poti stii cu certitudine daca ti-a dat ignore sau doar nu iti raspunde.

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,aici se incurca putin lucrurile.In primul rand, intra aici http://www.imvisible.ro/,scrie id-ul persoanei respective si iti va aparea daca este online sau offline. Daca la tine in lista e offline iar la detector spune ca este online, inseamna ca ti-a dat ignore sau ca te tine pe invizibil, de-asta am si spus ca se complica putin lucrurile.Nu poti stii sigur daca persoana respectiva te tine pe invizibil sau ti-a dat ignore.O alta modalitate ar fi sa il intrebi pe cel mai bun\cea mai buna prieten\a sau pe un simplu coleg, daca la el\ea in lista, persoana respectiva este online.Asigura-te ca in acelasi timp, si tu esti pe mess, pentru a verifica imediat daca la tine apare online sau nu.Eu zic sa nu complici lucrurile,sa nu iti faci probleme, chiar daca ti-a dat ignore, da-i si tu, nu mai vorbi cu persoana respectiva, ca sa vada ca nu esti deloc afectata;). Sper ca te-am ajutat!

| Xtadelo a răspuns:

Daca in lista ta e offline iar aici e online
http://www.detector-invisible.com/

| Georgy98 a răspuns:

Poi daca ti-a dat igg nu il mai ai in lista dar daca doar te-a sters de asta nu iti poti da seama!