| miruna98 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca un baiat ma place k adevarat? A inceput k o gluma dar acum se plimba pe langa mnn etc care sunt semnele k ii pasa? Ce pot face?

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pai cam da,e tot timpul pe langa tine,ar face orice ca sa se bage cu tine in seama,mereu e acolo unde esti tu,mereu te da exemplu pentru ceilalti,cand mergeti in oras sau in parc e mereu atent cu tine, gaseste orice motiv sa fie mai aproape de tine si sa te stranga in brate, etc!

| Kozyy a răspuns:

Dai cu sec!

| ColorfullShadow a răspuns:

Pai...toti baietii sunt la fellaughingIti poti da seama daca te place in functie de cum se comporta cu tine.Daca incearca sa fie mereu prin preajma ta,sa iti atraga atentia chiar si cu o gluma cum spuneai tu inseamna ca insemni ceva pentru el. Daca te priveste, iti zambeste, sta pe langa tine cu siguranta te place... vorbeste cu el.asa vei fi sigura daca simte ceva sau nu.