| NoNameToday a întrebat:

Cum pot sa aflu si eu cine mi-a dat stupid? sunt fooarte curioasa:*:*

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu poti happy doar daca te duci la profilul respectivului si dai la "voturi date in ultima luna".

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi vedea cine.

| DiDi a răspuns:

Nu se poate afla.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă ai timp şi chef, intri la "Comunitatea" şi iei la rând toţi utilizatorii de la 1 la 57567 şi vezi ce voturi au dat în ultimele 60 de zile... E singura metodă, fiindcă votul poate veni de la cel care a pus întrebarea, de la ceilalţi care au dat răspunsuri la întrebarea respectivă sau de la orice alt utilizator care a citit-o fără să dea vreun răspuns.