| ECUCI a întrebat:

Cum pot sa castig bani? Sau ce pot vinde pentru a-i castiga(legal). NU pe nethappy FUNDA!

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Poti vinde doar lucruri pe care nu le mai folosesti, in stare buna, dar cu o valoare destul de mare. Le poti vinde pe site`uri gen okazii.ro, tocmai.ro,etc.
Cat despre castigarea lor:poti doar sa te angajezi. Daca esti prea tanar, poti lucra cu jumatate de norma. Poti gasi diferite anunturi in ziare, de la cunostinte sau pur si simplu intreband in diferite locuri unde scrie "cautam ajutor"
Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vindeti virginitatealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vinzi pe tine!laughing